داعش با حمله به پاریس، و تحدید دیگر کشورها از جمله روسیه و ایران، موج جدید از حملات را به سمت خود ایجاد کرد در توافقات پشت پرده صورت گرفته از سوی کشورهای مخالف داعش، بر نابودی هرچه سریعتر ایت گروهم تروریستی تاکید شده است. گفته می شود بر روی بمب هایی که از سوی روسیه به سمت پایگاههای داعش پرتاب می شود نوشته است، " رای پاریس"

د ا ع ش = دلار آمریکایی علیه شیعه

رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای:

 امروز در بخش هایی گروه های تکفیری علیه اسلام و شیعه و تشیع تلاش میکنند کارهای بد و زشتی می کنند. اما اینها دشمنان اصلی نیستند. دشمن اصلی آن کسی است که اینها را تحریک میکند و پول در اختیارشان میگذارد و وقتی انگیزه اینها ضعیف شد، به وسایل گوناگون آنها را انگیزه دار کرده و تخم شکاف را بین آن گروه نادان و مردم ایران می افشاند.

* مکرر گفتیم این گروه های بی عقلی که به نام سلفی گری و تکفیر و به نام اسلام با نظام جمهوری اسلامی مقابله میکنند که اینها را دشمن اصلی نمی دانیم. اینها را فریب خورده می دانیم. لَئِن بَسَطتَ إِلَیَّ یَدَکَ لِتَقْتُلَنِی مَا أنا بِباسطٍ یَدِیَ إِلَیْکَ لِأَقْتُلک إِنّی أَخَافُ الله رَ‌بّ الْعَالَمین (سوره مائدة؛ آیه‌ی ۲۸). اگر اینها خطا می کنند و اشتباه میکنند و کمر به قتل برادر مسلمان خود می بندند، ما آنها را کسی نمیدانیم که کمر به قتل آنها ببندیم؛ البته از خود دفاع میکنیم، هر کسی به ما حمله کند با مشت محکم ما مواجه می شود.

: هدف اصلی از قضایای اخیر در عراق، محروم کردن مردم این کشور از دستاوردهایی است که علیرغم حضور و دخالت آمریکا بدست آورده اند، که مهمترین آن، حاکمیت نظام مردم‌سالاری است.
رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: آمریکا از روال کنونی در عراق یعنی برگزاری انتخاباتی با مشارکت خوب مردم و تعیین گزینه‌های مورد اعتماد مردم، راضی نیست زیرا آمریکا به دنبال آن است که عراق تحت سلطه قرار گیرد و افراد گوش به فرمان آمریکا، حاکم باشند.

پی نوشت:دشمن اصلی ما این تفاله های وهابی نیستند که کارشان تنها پارس کردن است که قران می فرماید: «فمثله کمثل الکلب ان تحمل علیه یلهث او تترکه یلهث؛ چنان سگی که اگر اورا تعقیب کنی یا به حال خود واگذاری به سوی تو عوعو می کند و حمله می نماید»...

طالبان را علم کردند ریشه شان را زدیم...سپس القاعده علم شد ریشه ی آن را هم زدیم ...سپس النصره علم کردند آن را هم در سوریه مچش را خواباندیم...حال داعش علم کرده اند...اینبار دیگر مرداب لجن را که این علف های هرز آن است از بیخ می خشکانیم...یعنی آمریکای وحشی و صهیونیست های کودک خوار...